O nas

Na rynku gastronomicznym istniejemy już ponad 10 lat. 

Gastneo.pl to nasz sklep internetowy, w którym dokładamy wszelkich starań, abyście mogli Państwo, w komfortowej atmosferze i przy pełnym wsparciu z naszej strony, wyposażyć lokal w oparciu nie tylko o najlepszy sprzęt, ale i najkorzystniejsze ceny.

Nasze główne obszary specjalizacji to:

- Projektowanie i aranżacja hoteli, lokali gastronomicznych i obiektów użyteczności publicznej:

 Mamy swój własny zespół projektowy, który kompleksowo i z pełną znajomością specyfiki gastronomicznej przygotuje projekt wnętrza, tak aby nie tylko spełniał Państwa najbardziej wyśrubowane oczekiwania estetyczne, ale i był funkcjonalny i sprawdził się w codziennym użytkowaniu.

Tworzymy projekty technologiczne zarówno do wielkich hoteli jak i drobnych punktów gastronomicznych:

 Podpowiemy Państwu jak  zaaranżować przestrzeń, aby była ekonomiczne wykorzystana i przeszła najbardziej surowe wymogi sanepidu. Pomożemy dopasować sprzęt kierując się Państwa oczekiwaniami i swoim dużym doświadczeniem.

Coaching i doradztwo w prowadzeniu lokalu gastronomicznego:

Tą ofertę kierujemy zarówno do początkujących gastronomów jak i tych, którzy myślą już o poddaniu się i zmianie profesji.

Prowadzenie tak małej jak i dużej gastronomii to ogromny wysiłek, codzienna mozolna praca i niekończące się przeprawy z tabelami finansowymi.

My wiemy jak możemy Państwu pomóc. Wspieramy zarówno w kwestiach księgowych jak i codziennych, logistyczno-kadrowych.

Przearanżujemy lokal, jego kartę dań i personel. Wszystko byście mogli Państwo odetchnąć i zaczął więcej zarabiać.

- Wyposażenie restauracji:

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem restauracji ale także hoteli, sklepów, obiektów handlowych, punktów gastronomicznych oraz magazynów, biur, stołówek, barów, pizzerii.

Wyposażenie restauracji odgrywa istotną rolę w kształtowaniu opinii o lokalu, głównie z punktu widzenia wizerunku.

Akcesoria gastronomiczne taka jak karta dań, drobne meble gastronomiczne – stoły, krzesła czy zastawa stołowa wpływają często na decyzję o wyborze miejsca na spotkanie oraz świadczą o klasie firmy.

Gastneo.pl pomoże podnieść prestiż Państwa obiektu oraz zbudować jego markę.


Postawcie na profesjonalne wyposażenie gastronomii z www.gastneo.pl !